Zaznacz stronę

KURSY ANGIELSKIEGO DLA DZIECI

Zajęcia w małych grupach, metodami ukierunkowanymi na komunikację i rozwój pewności siebie.

Zajęcia odbywają się w małych grupach 3-6 osobowych, w liczbie optymalnej zapewniającej dynamikę grupy, która wspomaga proces uczenia się.

Absolutnie początkujący, średniozaawansowany lub zaawansowany (poziom zostanie określony po krótkiej ocenie) – znajdę odpowiednią grupę dla każdego, również biorąc pod uwagę wiek. W tym sensie zachęcam również rodziców i dzieci do wspierania mnie w tworzeniu grup, aby zapewnić bardzo dobrą kompatybilność między nimi.

Minimalny wiek, w którym można zapisać się na moje kursy, to 6 lat. Do około 9 roku życia nauka jest raczej nieformalna, oparta na zabawie, naśladowaniu, eksperymentowaniu. Po tym wieku ćwiczymy również pisanie i pewne aspekty gramatyczne, odpowiednie do poziomu. Niezależnie od wieku jestem zwolenniczką metody nastawionej na komunikację i rozwój osobistej pewności siebie. Najmłodszych zachęca się do rozmowy, zabawy i przyjmowania określonych ról, naśladując autentyczne sytuacje z życia codziennego.

Nie kieruję się szkolnym programem nauczania, ale staram się położyć solidne podstawy, zgromadzić najbardziej praktyczne pojęcia, przydatne na dłuższą metę. Oczywiście wezmę pod uwagę indywidualne potrzeby i jestem przekonany, że postępy przełożą się również na wyniki w szkole.

Korzystam z materiałów dydaktycznych renomowanych wydawnictw w Polsce, które zawierają arkusze ćwiczeń i pliki audio.

Prywatna szkoła języka angielskiego : Lektor Personalny

nauczyciel języka angielskiego
nauczyciel języka angielskiego

Zobacz szczegółowe opłaty za korepetycje oraz prywatne lekcje uzleżnione od lokalizacji:

ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DZIECI

Aktywne posługiwanie się językiem angielskim

Zapraszam uczniów w wieku od 6 do 14 lat do pogłębiania języka ANGIELSKIEGO i aktywnego korzystania z niego w jak najprzyjemniejszy sposób. Oczywiście grupy i zajęcia będą zróżnicowane ze względu na wiek.

Te kameralne spotkania (4-6 uczestników) skierowane są do osób, które rozumieją i mówią po ANGIELSKU przynajmniej na poziomie średniozaawansowanym, jak np. dzieci, które skończyły niemieckie przedszkole, ale nie chodzą do niemieckiej szkoły i chcą utrzymywać kontakt z językiem lub być częścią grupy, w której mogą regularnie ćwiczyć swoje umiejętności konwersacyjne. Przez całą sesję rozmowa będzie prowadzona wyłącznie w języku angielskim.

KURSY ANGIELSKIEGO DLA DOROSŁYCH

Dokładna nauka autentycznego języka

W szczególności zajęcia te składają się z małych skeczy z odgrywaniem ról, czytania, po których następują pytania i dyskusje, krótkich przedstawień, warsztatów kulinarnych, małych lekcji o kulturze i cywilizacji.

Uczestnictwo w tych spotkaniach jest możliwe tylko po wcześniejszej rezerwacji, w ramach dostępnych miejsc, pod warunkiem zarejestrowania minimum 4 osób. Rezerwacje telefoniczne pod numerem 792-874-363

Poprzez te kursy dążymy do gruntownej nauki autentycznego języka, rozwijania umiejętności rozumienia i porozumiewania się w języku ANGIELSKIM, z podkreśleniem aspektów życia codziennego i ewentualnie tych związanych z życiem zawodowym.

Grupy składają się z 3-6 osób, liczba optymalna do inicjowania wspólnych rozmów i jednoczesnego przeznaczenia niezbędnego czasu i uwagi na indywidualne potrzeby.

Cena za półtorej godziny sesji to 90 zł za osobę. Opłata za kurs zostanie uiszczona z góry, na początku miesiąca, z uwzględnieniem przewidywanej liczby godzin na dany miesiąc (z uwzględnieniem ewentualnych dni wolnych). Kwota związana z opuszczonymi sesjami nie zostanie zwrócona.