Korepetycje z angielskiego w Tarnowskich Górach to doskonała forma nauki dla uczniów, którzy chcą podnieść swoje umiejętności językowe i osiągnąć lepsze wyniki w szkole. Prywatne lekcje z angielskiego prowadzone są przez młodych i entuzjastycznych studentów filologii angielskiej, którzy stosują innowacyjne metody i techniki, aby pomóc uczniom w zdobyciu pewności siebie w posługiwaniu się językiem angielskim.

Zamów bezpłatną lekcję próbną:

Korepetycje z angielskiego w Tarnowskich Górach oferują różne rodzaje zajęć, w tym lekcje indywidualne i grupowe, w miejscu wskazanym przez ucznia lub korepetytora oraz z dojazdem do ucznia. W zależności od poziomu zaawansowania ucznia, czasu trwania zajęć oraz lokalizacji, ceny korepetycji w Tarnowskich Górach mogą się różnić, jednak dzięki dokładnemu porównaniu ofert i omówieniu szczegółów z konkretnym korepetytorem, rodzice mogą znaleźć najlepszą ofertę dla swojego dziecka.

Ceny korepetycji z angielskiego w Tarnowskich Górach
Ceny korepetycji z angielskiego w Tarnowskich Górach

W Tarnowskich Górach istnieje wiele programów wsparcia finansowego, dzięki którym rodzice mogą ubiegać się o dofinansowanie korepetycji dla swojego dziecka. W ten sposób mogą zapewnić swojemu dziecku najlepszą jakość nauki języka angielskiego, niezależnie od swojego budżetu.

Korepetycje z angielskiego w Tarnowskich Górach nie tylko poprawiają wyniki w szkole, ale również uczą uczniów jak skutecznie i przyjemnie uczyć się języka angielskiego. Młodzi i pełni entuzjazmu korepetytorzy stosują nowoczesne techniki i metody, które sprawiają, że nauka języka angielskiego staje się przyjemna i skuteczna.

Wnioskiem z powyższego jest to, że korepetycje z angielskiego w Tarnowskich Górach to świetny sposób na podniesienie umiejętności językowych i osiągnięcie sukcesów w szkole. Dzięki wielu różnorodnym ofertom, rodzice mogą wybrać najlepszą opcję dla swojego dziecka, a młodzi i pełni entuzjazmu korepetytorzy pomogą w osiągnięciu celów ucznia.

Firma czy osoba prywatna

Wybierając firmę zamiast osoby prywatnej do udzielania korepetycji, masz pewność, że otrzymasz dobrze zorganizowane lekcje, które będą odpowiednio dopasowane do Twoich potrzeb. Firma również będzie w stanie zapewnić Ci kompetentnego i wykwalifikowanego nauczyciela, który będzie w stanie przekazać Ci właściwą wiedzę. Ponadto, firma może świadczyć dodatkowe usługi, takie jak doradztwo i pomoc w organizacji lekcji. Z usług firm często korzystają również rodzice, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom profesjonalne lekcje, które pomogą im w nauce.

Metody prowadzenia korepetycje angielski Tarnowskie Góry

Podczas korepetycji w domu ucznia nauczyciel może zastosować różne metody nauczania, takie jak praca z podręcznikami, wykłady i dyskusje, ćwiczenia i zadania, gry i zabawy, wizualizacje i narracje, koncentracja na tekście, czytanie na głos i przepisywanie tekstów, rozwiązywanie zadań i problemów oraz słuchanie i rozmawianie. Metody te są dostosowane do indywidualnych potrzeb i umiejętności ucznia, aby przyspieszyć jego postępy i zapewnić efektywne i skuteczne nauczanie.

Korepetycje mogą pomóc uczniom w postępach w nauce języka angielskiego poprzez zapewnienie im indywidualnego wsparcia, które jest dostosowane do ich umiejętności. Nauczyciele korepetycji mogą zidentyfikować słabe strony ucznia i skupić się na nich, aby pomóc w nauce. Mogą również wykorzystywać odpowiednie materiały do nauczania, takie jak ćwiczenia, gramatyka, czytanie i słuchanie. Dodatkowo, korepetytorzy mogą pomóc uczniom w nauce poprzez wspólne wypracowywanie strategii nauki i skupianie się na postępach, aby zmotywować uczniów do działania.

Jakie są ceny korepetycji z języka angielskiego w Tarnowskich Górach

W Tarnowskich Górach ceny korepetycji z języka angielskiego są różne i zależą od wielu czynników, takich jak poziom zaawansowania, wymagania ucznia, doświadczenie nauczyciela i jego kwalifikacje. Według ogólnopolskiej bazy e-korepetycje.net, średnia cena za godzinę lekcji to ok. 50 zł, ale może się to różnić w zależności od wyżej wymienionych czynników.

Szczegółowy cennik korepetycji z języka angielskiego w Tarnowskich Górach zobaczysz tutaj: https://www.lektorpersonalny.pl/cenniki/

Ceny korepetycji z angielskiego w Tarnowskich Górach
Ceny korepetycji z angielskiego w Tarnowskich Górach

Istnieje zasadnicza różnica w cenach korepetycji na wsiach i dużych miastach. Według badań przeprowadzonych w 2022 roku, w miastach ceny korepetycji są wyższe niż na wsiach. W miastach średnia cena godziny lekcji to ok. 50 zł, podczas gdy na wsi cena ta wynosi ok. 40 zł. Jednak ceny korepetycji mogą się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak poziom zaawansowania, wymagania ucznia, doświadczenie nauczyciela i jego kwalifikacje.

Ceny korepetycji w Tarnowskich Górach

Szkoła Podstawowa (od 1 do 8 klasy) – Doświadczeni korepetytorzy specjalizujący się w poszczególnych przedmiotach szkolnych na poziomie szkoły podstawowej. Pomoc z zadaniami domowymi oraz opanowaniem materiału szkolnego z wybranego przedmiotu szkolnego szkoły podstawowej. Języki obce oraz inne przedmioty szkolne, także przygotowanie do egzaminu 8-klasisty

PREMIUM Zajęcia z dojazdem do domuZajęcia Online
Zajęcia Indywidualne 439 złotych bruttoZajęcia Indywidualne 319 złotych brutto
Zajęcia w Mini Grupach 2/3 osobowe – 519 zł / Miesiąc za Grupę * przy 2 osobach koszt na osobę za lekcję 60 min ~ 64,88 zł * przy 3 osobach koszt na osobę za lekcję 60 min ~ 43,25 złZajęcia w Mini Grupach 2/3 osobowe – 399 zł / Miesiąc za Grupę * przy 2 osobach koszt na osobę za lekcję 60 min ~ 49,88 zł* przy 3 osobach koszt na osobę za lekcję 60 min ~ 33,25 zł

Szkoła Średnia (średnio zaawansowany) – Doświadczeni korepetytorzy specjalizujący się w poszczególnych przedmiotach szkolnych na poziomie podstawowym szkoły średniej. Pomoc z zadaniami domowymi oraz opanowaniem materiału szkolnego z wybranego przedmiotu szkolnego szkoły średniej. Języki obce oraz inne przedmioty szkolne, także przygotowanie do matury podstawowej.

PREMIUM Zajęcia z dojazdem do domuZajęcia Online
Zajęcia Indywidualne 479 złotych bruttoZajęcia Indywidualne 359 złotych brutto
Zajęcia w Mini Grupach 2/3 osobowe – 559 zł  / Miesiąc za Grupę * przy 2 osobach koszt na osobę za lekcję 60 min ~ 69,88 zł* przy 3 osobach koszt na osobę za lekcję 60 min ~ 46,58 złZajęcia w Mini Grupach 2/3 osobowe – 439 zł / Miesiąc za Grupę * przy 2 osobach koszt na osobę za lekcję 60 min ~ 54,88 zł* przy 3 osobach koszt na osobę za lekcję 60 min ~ 36,58 zł

Szkoła Średnia (zaawansowany) – Najbardziej doświadczeni fachowcy od korepetycji, specjalizujący się w poszczególnych przedmiotach szkolnych na poziomie rozszerzonym szkoły średniej. Możliwość przerabiania materiału ponadprogramowego. Języki obce oraz inne przedmioty szkolne, także przygotowanie do matury rozszerzonej.

Korepetycje to pewność wysokiej jakości nauki

Pozytywne rezultaty korepetycji z języka angielskiego obejmują szybszy postęp w nauce, zwiększoną zdolność do wymawiania wyrazów i zdań, lepsze zrozumienie zasad gramatyki, większą elastyczność i możliwość dostosowania strategii nauczania do indywidualnych potrzeb ucznia, a także możliwość skupienia się na wybranych tematach i słowach. Korepetycje z języka angielskiego mogą również pomóc uczniom w konwersacjach, rozwiązywaniu zadań, czytaniu i słuchaniu, pisaniu i współpracy w grupie.