Lektor Personalny to ośrodek językowy, który łączy proces pokonywania przeszkód w komunikacji w języku angielskim z doskonałą rozrywką. Siedem dni to aż 60 godzin zabawy w języku angielskim w towarzystwie Lektorów Native Speakerów. W trakcie obozu uczestnicy wykorzystują każdą możliwość do komunikacji w języku angielskim: podczas lekcji, gier, zabaw, posiłków, a nawet czasu wolnego. Lekcje odbywają się w małych grupach, gdzie na każde 6 osób przypada jeden Native Speaker.

Lektor Personalny to tydzień doskonałej rozrywki! To nie jest standardowy program językowy, który wywiera na dzieciach presję mówienia po angielsku, przez co zamiast pomóc otworzyć się i pokonać przeszkody, powoduje stres. Tu dzieciom czas organizowany jest w taki sposób, by języka angielskiego zaczęły używać naturalnie. Dzięki obecności native speakerów dzieci otoczone są językiem, zachęca się je do mówienia poprzez zajęcia artystyczne, kulturowe, wspólne gry i zabawy. Tu nie ma podręczników i czytanek. My stawiamy na naukę poprzez doskonałą rozrywkę.

Zanurzamy dzieci w języku angielskim. Metoda rzucenia na głęboką wodę jest najskuteczniejszym sposobem na naukę języka obcego. Jednak dziecku mógłby towarzyszyć przy tym stres. Dlatego program Lektor Personalny jest stworzony w taki sposób, żeby zanurzyć się w języku angielskim, poznawać różne akcenty, kultury i zwyczaje w najskuteczniejszej formie i bez stresu, czyli w formie doskonałej rozrywki. Wszystkie zajęcia: kulturowe, rekreacyjne, artystyczne, a nawet wycieczki i czas wolny są organizowane i prowadzone tylko po angielsku.

„Lektor Personalny” to innowacyjny ośrodek językowy, który łączy proces pokonywania przeszkód w komunikacji w języku angielskim z doskonałą rozrywką. To nie jest zwykły obóz językowy, to jest miejsce, gdzie nauka języka angielskiego staje się przygodą.

Przez siedem dni, uczestnicy spędzają aż 60 godzin na zabawie w języku angielskim w towarzystwie doświadczonych lektorów, którzy są native speakerami. W trakcie obozu, każda chwila jest wykorzystywana do praktyki języka angielskiego: podczas lekcji, gier, zabaw, posiłków, a nawet czasu wolnego. Lekcje odbywają się w małych, kameralnych grupach, gdzie na każde 6 osób przypada jeden native speaker. To zapewnia indywidualne podejście do każdego uczestnika i pozwala na skupienie się na jego potrzebach i postępach.

Adres Korespondencyjny

Lektor Personalny
Ul. Wiejska 2
44-187 Czarków

mgr Patryk Pallach

Specjalista ds. Jakości

bon podarunkowy 2E-mail: [email protected]

telefon korepetycjeTel: 792-874-363

„Lektor Personalny” to tydzień pełen doskonałej rozrywki i nauki! To nie jest standardowy program językowy, który wywiera na dzieciach presję mówienia po angielsku. Zamiast tego, stworzyliśmy środowisko, w którym dzieci mogą naturalnie i swobodnie korzystać z języka angielskiego. Dzięki obecności native speakerów, dzieci są zanurzone w języku angielskim, co stwarza naturalne i autentyczne środowisko do nauki. Zachęcamy dzieci do mówienia poprzez różnorodne zajęcia artystyczne, kulturowe, wspólne gry i zabawy. Tu nie ma podręczników i czytanek – stawiamy na naukę poprzez doskonałą zabawę.

Zanurzamy dzieci w języku angielskim, ale robimy to w sposób przyjazny i bezstresowy. Wiemy, że metoda „zanurzenia” jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na naukę języka obcego, ale zdajemy sobie sprawę, że może towarzyszyć jej stres. Dlatego program „Lektor Personalny” jest stworzony w taki sposób, aby dzieci mogły zanurzyć się w języku angielskim, poznawać różne akcenty, kultury i zwyczaje w najskuteczniejszej formie i bez stresu, czyli w formie doskonałej rozrywki. Wszystkie zajęcia: kulturowe, rekreacyjne, artystyczne, a nawet wycieczki i czas wolny są organizowane i prowadzone tylko po angielsku.

„Lektor Personalny” to nie tylko nauka języka, to przede wszystkim doświadczenie, które pozwala dzieciom rozwijać się, odkrywać nowe kultury i zrozumieć, jak ważna jest komunikacja w języku angielskim. To miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności językowe, ale także budować trwałe relacje, uczyć się pracy zespołowej i rozwijać swoją kreatywność.

„Lektor Personalny” to także miejsce, które promuje różnorodność i otwartość. Dzieci mają okazję spotkać się z native speakerami z różnych części świata, co pozwala im na zrozumienie różnych kultur i akcentów. To jest niezwykle cenne doświadczenie, które pomaga dzieciom zrozumieć, że świat jest pełen różnorodności i że nauka języka angielskiego jest kluczem do zrozumienia tego świata.

W „Lektor Personalny” stawiamy na holistyczne podejście do nauki języka. Wiemy, że nauka przez zabawę jest najbardziej efektywna, dlatego stworzyliśmy program, który pozwala dzieciom uczyć się języka angielskiego poprzez gry, zabawy i interakcje z innymi. Dzieci nie tylko uczą się nowych słówek i gramatyki, ale także uczą się, jak używać języka w prawdziwych, codziennych sytuacjach.

„Lektor Personalny” to więcej niż obóz językowy, to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności językowe, budować pewność siebie i odkrywać radość z nauki języka angielskiego. To miejsce, które inspiruje, motywuje i pomaga dzieciom odkryć swoje pełne potencjał.