Z punktu widzenia uczniów nie zawsze zdają sobie sprawę z zalet lekcji w języku angielskim w porównaniu z nauką grupową.

Kiedy uczysz się z nauczycielem, który uczy na twoim poziomie, z zamiarem rozwijania twoich umiejętności mówienia i pisania, korzyści jest wiele. Jedną z najcenniejszych rzeczy w dzisiejszych czasach jest bez wątpienia czas i pieniądze. Kiedy uczestniczysz w lekcjach języka angielskiego, nauczyciel przeznacza swój czas tylko dla Ciebie. Kiedy uczestniczysz w grupowych zajęciach z języka angielskiego, przestrzegasz zasad grupy i nie pozwala to na przerwanie lekcji, aby zrozumieć to, czego nie zrozumiałeś. W przypadku lekcji indywidualnych możesz indywidualnie zakomunikować nauczycielowi to, czego nie zrozumiałeś, a nauczyciel nie przejdzie dalej, dopóki nie zrozumiesz doskonale pojęć.

Lektor Personalny

Dane kontaktowe:
mgr Patryk Pallach
[email protected]
Tel: 792-874-363
www: https://www.lektorpersonalny.pl/kontakt-3/

nauczyciel języka angielskiego
nauczyciel języka angielskiego

Aktualnie nasi korepetytorzy działają na terenie miast: Gliwice (Szobiszowice , Szałsza , Czekanów , Żerniki , Obrońców Pokoju , Niepaszyce , Ostropa , Wójtowa Wieś , Trynek , Ligota , Maciejów , Makoszowy), Sośnicowice, Knurów, Ruda Śląska, Katowice , Chorzów, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Pyskowice, Wieszowa, Zbrosławice, Wielowieś, Tworóg, Toszek, Zawadzkie, Krupski Młyn oraz okolice. Jeżeli region w którym Państwo mieszkają znajduje się blisko wskazanej mapy, proszę zadzwonić, spróbujemy pomóc. Nauczamy także ONLINE !

Niestety, niektórzy uczniowie postrzegają dodatkowe lekcje jako karę nałożoną przez rodziców. Jest to zrozumiałe, ponieważ uczniowie już teraz mają do czynienia z sześciogodzinnym dniem szkolnym, zwłaszcza jeśli poszczególne zajęcia są dla niektórych trudne. Przekonanie niechętnego dziecka do uczęszczania na lekcje języka angielskiego jest czasem trudne, ale jest to okazja, która może przerodzić się w przyjemność. Wynika to głównie z faktu, że prywatne lekcje angielskiego mogą być dla ucznia znacznie przyjemniejsze niż obowiązkowe zajęcia, do których musi uczęszczać w szkole.

Pełna uwaga tylko dla jednego ucznia

Nauczenie grupy około 30 uczniów oznacza, że ​​uczniowie muszą w krótkim czasie przyswoić informacje, które są im przekazywane. Kolejną wadą systemu edukacji jest to, że uwaga nauczyciela jest podzielona na wszystkich uczniów, co oczywiście nie nastąpi w przypadku lekcji z nauczycielem języka angielskiego. Decydując się na lekcje angielskiego, ważne jest, aby być twarzą w twarz ze swoim nauczycielem angielskiego. Skorzystasz z jego pełnej, niepodzielnej uwagi, ponieważ pomaga ci w nauce, zwiększając w ten sposób twoją wiedzę i poprawiając twoje umiejętności językowe. Nawet jeśli niektórzy uczniowie nie lubią zajęć pozalekcyjnych poza obowiązkowymi lekcjami, ważne jest, aby docenili korzyści płynące z medytacji.

prywatne lekcje języka angielskiego
prywatne lekcje języka angielskiego

Nauczyciele angielskiej lekcji zaczynają od oceny poziomu uczniów, celów i treści, które chcą prezentować, aby mogli dostosować nauczanie do potrzeb ucznia. Oznacza to, że studenci mają możliwość nadrobienia braków w nauce i wyjścia poza program nauczania, korzystając w ten sposób z przewagi. Wypełnianie luk w wiedzy i uczenie się nowych rzeczy jest niezwykle korzystne. Możesz słabo sobie radzić w szkole, ale kiedy zaczniesz doceniać korzyści płynące z medytacji, skończysz również dobrze w szkole. A jeśli uważasz, że medytacja zabiera ci wolny czas, pomyśl, co zyskasz w przyszłości.

Prywatne lekcje z nauczycielem języka angielskiego

Aby jak najlepiej wykorzystać lekcje angielskiego, są one starannie zaplanowane przez nauczyciela angielskiego, z którym wykonujesz medytacje. Nauczyciel stworzy spersonalizowany plan nauki w oparciu o Twoje mocne i słabe strony oraz cele. Udając się na medytacje, pomożesz zrozumieć i przezwyciężyć trudności związane z językiem angielskim. Warto również pogłębić swoją wiedzę, ponieważ pomoże Ci to osiągnąć satysfakcję zawodową.

Jeśli uczeń ma znaczne trudności w mówieniu po angielsku, nauczyciel skupi się na mówieniu po angielsku, aby przyzwyczaić ucznia do drugiego języka. W szkole uczniowie nie zawsze mają możliwość wypowiadania się w języku angielskim na tyle długo, aby osiągnąć odpowiedni poziom praktyki. Dlatego powinieneś jak najlepiej wykorzystać tę okazję do pracy z nauczycielem, który pomoże Ci nie tylko rozwinąć umiejętności językowe, ale także poprawić umiejętności mówienia po angielsku, rozumienia ze słuchu, pisania i wymowy.

Kiedy uczysz się pod okiem nauczyciela, który dostosowuje tempo i poziom nauczania do twoich potrzeb, z intencją rozwijania twoich umiejętności komunikacyjnych i pisarskich, korzyści są nieocenione. W dzisiejszych czasach jednym z najcenniejszych zasobów jest niewątpliwie czas i pieniądze. Kiedy bierzesz udział w lekcjach języka angielskiego, nauczyciel dedykuje swój czas wyłącznie dla Ciebie.

Kiedy uczestniczysz w zajęciach grupowych z języka angielskiego, musisz przestrzegać reguł grupy, co nie zawsze pozwala na przerwanie lekcji, aby wyjaśnić to, co jest dla Ciebie niezrozumiałe. W przypadku lekcji indywidualnych masz możliwość bezpośredniego wyjaśnienia nauczycielowi tego, co jest dla Ciebie niejasne, a nauczyciel nie przejdzie do kolejnego tematu, dopóki nie upewni się, że doskonale zrozumiałeś omawiane pojęcia.

Lekcje indywidualne dają Ci również możliwość skupienia się na konkretnych obszarach, które chcesz poprawić, czy to gramatyka, słownictwo, czy umiejętności konwersacyjne. Nauczyciel może dostosować materiały i metody nauczania do Twojego stylu uczenia się, co przekłada się na efektywniejszą i przyjemniejszą naukę.

Nauka z nauczycielem, który dostosowuje swoje metody i tempo do Twojego poziomu i potrzeb, to inwestycja, która przynosi wiele korzyści, zarówno pod względem oszczędności czasu, jak i efektywności nauki.